RİSK ANALİZİ RAPORU

 

İŞ GÜVENLİĞİ RİSK ANALİZ RAPORU

İşyerinde Risk Analizi Yaptırma Zorunluluğu Nedir?
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği;çalışan sayısına ve tehlike sınıfına bakılmaksızın sigortalı çalışanı olan tüm işletmeler, kanunun yürürlüğe girdiği 29-12-2012 tarihinden itibaren Risk Değerlendirmesi yaptırmak zorundadır.

Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren Risk Değerlendirmesi yapılmamış işletmelere, aykırılığın devam ettiği her ay için 5,041 TL idari para cezası uygulanır.

ÖNEMLİ: Henüz Risk Değerlendirme Analizi yaptırmadıysanız, cezalı duruma düşmemek için hemen bize ulaşın, en kısa sürede A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığımızla yanınızda olalım. İş Güvenliği Firmaları İstanbul A İş Güvenliği üzerinden bu hizmeti alabilir ve yasal yükümlülüğünüzü yerine getirebilirsiniz.

Risk Değerlendirme Analiz Raporu Nedir?
İşyerlerindeki tehlikeler ve olası riskler saptanır. Farkedilen tehlikeler ve riskler değerlendirmeye alınır, derecelendirilir. Tehlikelere karşı gerekli önlemler, uygulamalar, kontrol ve denetim planları oluşturularak, detaylı "Risk Değerlendirme Analiz Raporu” dosyası hazırlanır.

A İş Güvenliği Risk Analizi Raporu Düzenlenmesi Hizmeti Veriyor?
A İş Güvenliği İş Güvenliği Firmaları İstanbul hizmet alanı başlığı altında İstanbul, Kartal, Maltepe, Ataşehir, Tuzla, Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Pendik, Beykoz, Şişli, Avcılar, Esenler, Bakırköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Büyükçekmece …İş Güvenliği Firmaları Kocaeli hizmet alanı başlığı altında Gebze, Dilovası, Körfez bölgelerine iş güvenliği firmaları OSGB hizmet vermektedir.