HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

İnşaat ve genel olarak yapı sektöründe bulunan birçok önemli firmaya bu sektörde tecrübeli A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Tekstil sektöründe bulunan birçok önemli firmaya bu alanda tecrübeli B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Kimya sektöründe bulunan birçok önemli firmaya bu alanda tecrübeli A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Makine imalat sektöründe bulunan bir çok değerli firmaya bu alanda tecrübeli A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili hizmet vermekteyiz.

 

Metal sektöründe bulunan birçok önemli firmaya bu alanda tecrübeli A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Plastik sektöründe bulunan birçok önemli firmaya bu alanda tecrübeli A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği  Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Gıda sektöründe bulunan birçok önemli firmaya bu alanda tecrübeli B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz.

 

Mobilya ve Ahşap sektöründe bulunan birçok önemli firmaya bu alanda tecrübeli A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arkadaşlarımızla, İşyeri Hekimlerimizle ve Diğer Sağlık Personellerimizle İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet vermekteyiz.